Önemsiyoruz & Tolkido
2 Nisan – 30 Nisan 2019

Tolkido ile Eğitime Destek Kampanyası

Tolkido ile Eğitime Destek kampanyası, 2 -30 Nisan 2020 tarihleri arasında otizmli çocuklar için eğitimde fırsat eşitliği sağlamak üzere yürütülmüştür. Kampanya kapsamında sponsorlar aracılığı ile 50 Tolkido hediye edilmiş ve Tolkido’lar otizm alanında çalışan dernek ve vakıflar aracılığıyla ihtiyaç sahibi otizmli çocuklara ulaştırılmıştır.

Önemsiyoruz & ILO Baby
20 Temmuz 2020 – …

Sevgiyi Çoğalt

Önemsiyoruz & ILO Baby işbirliği ile yürütülen #sevgiyiçoğalt kampanyası kapsamında aldığınız her ürün karşılığında bir ihtiyaç sahibi çocuğa oyun kiti ulaştırıyoruz. Böylece kendi çocuğunuzu mutlu ederken diğer bir çocuğun sağlıkla büyümesine destek oluyorsunuz.

Önemsiyoruz & Renkler Psikoeğitim Kurumu
1 Mayıs 2020 – …

İsim Şehir Çocuk

Güvenilir uzman bilgisine ulaşamayan pek çok şehir ve aile var. “İsim şehir çocuk” kısıtlı imkan ve yaşam koşullarından dolayı, bireysel danışmanlık alamayan ailelerin sorularını yanıtlamak, çocuklarının gelişimine destek olabilmek amacıyla instagram üzerinden oynanan bir oyun.

Önemsiyoruz
14 Kasım 2018 – 06 Şubat 2019

Anne – Çocuk Gelişim Rehberliği Programı

14 Kasım 2018 – 06 Şubat 2019 tarihleri arasında her hafta 2 saat olmak üzere, 12 hafta içinde toplam 24 saat süren Anne – Çocuk Gelişim Rehberliği Programı, Gaziantep E Tipi Ceza İnfaz Kurumunda uygulanmıştır. Faydalanıcılar ceza infaz kurumunda annesinin yanında kalan 0-6 yaş aralığındaki çocuklar ve anneleridir.

Önemsiyoruz
2016 – …

Bir Kucak Oyuncak Projesi

Bir Kucak Oyuncak Projesi, Türkiye’deki ceza infaz kurumlarında annesi ile birlikte yaşayan 0-6 yaş aralığındaki çocuklara oyun kiti ve annelere yönelik eğitici içerikler ulaştırmayı hedefler. Önemsiyoruz ekibi, çocukların akranlarıyla eş gelişim göstermesi adına onlar için oyuncaklar ve annelere yönelik eğitici içerikler geliştirmiştir.