Bizden Haberler

BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Destek Programı’na Katılmaya Hak Kazandık

Garanti Bankası ve Impact Hub Türkiye işbirliği ile gerçekleşen BBVA Momentum Sosyal Girişimcilik Destek Programı’nın 10 katılımcısından biri olmaya Hak Kazandık. Sürdürülebilir bir iş modeli ile yüksek sosyal etki yaratmayı amaçlayan sosyal girişimcilere fırsatlar sunmayı hedefleyen program aşağıda belirtilen beş alanda sosyal girişimcilere destek sunacak:

Beş ay sürecek online ve sınıf içi eğitimler (Online eğitimler dünyanın önde gelen eğitim kurumlarından, İspanya menşeili yönetim bilimleri okulu IE Business School, sınıf içi eğitimler Impact Hub tarafından sağlanacaktır)
Stratejik mentör programı
Girişimciler, müşteriler ve yatırımcılardan oluştan uluslararası, güçlü networking fırsatları
Sosyal girişimcilere görünürlük sağlama ve stratejik ortaklık imkanları
Finansmana erişimi kolaylaştırma

Sürdürülebilir bir iş modeli ile sosyal etkiyi artırmayı hedeflediğimiz bu günlerde, bizim için çok öğretici bir süreç olacak. 5 ay sürecek programın kazanımlarını sizlerle paylaşacağız. Biz her zaman olduğu gibi çok heyecanlıyız.

Programın açılışı, 24 Temmuz akşamı Impact Hub Istanbul ev sahipliğinde IE Business School, BBVA Momentum, Garanti Bankası’ndan ilgili kişilerin ve 10 girişimin katılımı ile gerçekleşti. Biz de gönüllülerimiz ve ekip arkadaşlarımız ile oradaydık.

Bir yanıt yazın