Bizden Haberler

Çalışma Konularımızdan Haberdar mısınız?

Çocukların temel haklarına erişmesi için emek veren 30’dan fazla profosyonel ekip üyesi ile ürün tasarımı, çocuklar ve yetişkinler için atölyeler, sosyal proje yönetimi ve illüstrasyon hizmeti veriyoruz.

Oyun, giyim ya da aksesuar tasarımı yapıyoruz. Daha önce Bernard Van Leer Foundation için ve Bir Kucak Oyuncak için oyuncaklar, bebek giyim, ebeveyn ürünleri tasarladık. Eskiz aşamasından numune üretimine dek aktif çalışıyoruz.
Çocuğun kendini birey olarak algılaması ve çevresi ile kurduğu bağı kuvvetlendirmek için oyun atölyeleri tasarladık ve uyguluyoruz. Çocukların çevresindeki yetişkinler için ise hem bireysel hem de çocuğu ile olan ilişkisini yeniden değerlendirmesine fırsat verecek çalışmalar yürütüyoruz.Kurumsal sosyal sorumluluk projeleri kapsamında özellikle çocuk ve ebeveyn odağında çalışmalar yürüten kurumlar, girişimler ve sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içinde çalışıyoruz.Özel günlere ve proje bazlı ihtiyaçlara yönelik çizimler ile bireylere, kurumlara ve girişimlere destek veriyoruz.

Çalışma konuları hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Bir cevap yazın