Bizden Haberler

İlk Online Gönüllü Buluşmamızı Gerçekleştirdik.

Yetmişe yakın gönüllü ile sürekli iletişim halindeyiz, bu yıl içinde görüşmelerimizi dijitale taşıdık ve yılın ilk 5 ayında iki kez bir araya geldik. Biz 4 yılı aşkın süredir birlikteyiz; çünkü değerlerimizi görünür kılacak alanı keşfediyoruz. Birlikte toplum yararına çalışırken bilgi birikimimizi, mesleki deneyimimizi ve el becerimizi paylaşıyoruz. Görünür olmayan grupların görünür olması için ifade alanları ve dayanışma ortamları tasarlıyoruz.
Önemsiyoruz’un sıfır noktasından bugüne dek gerçekleştirdiği tüm çalışmaları aktardığımız bu buluşma, gönüllü yönetimi konusunda önemli bir metodoloji geliştirmemize fırsat verdi. Farklı topluluklara kolaylaştırıcılık yapabileceğimiz bu yöntemin dijital dayanışma alanları sunarken kendimize içeriden ve dışarıdan bakmaya fırsat veriyor. Kendi topluluğunuz için bizden bu konuda hizmet almak isterseniz iletişime geçin. 

Yeni gönüllü alımına Temmuz 2020 itibariyle devam edeceğiz. Yakında yeni başvuru formunu web sitemize yükleyeceğiz. Şimdiden irtibata geçmek isteyenler için ilgili e-posta adresi burada.

Bir yanıt yazın