Bizden Haberler

İzmir’de Dersler Başlıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde “Bir Kucak Oyuncak” konuştuğumuz bir seminere katıldık. Fakülte akademisyenleri, çalışanları ve öğrencilerinin katıldığı seminerde Önemsiyoruz’dan bahsettik. 2016 – 2017 Güzel dönemi boyunca fakülte öğrencileri ile “Bir Kucak Oyuncak” projesi kapsamında oyuncak tasarlıyoruz. Projenin hedefini ve süreçlerini aktardık.
“Bir Kucak Oyuncak” projesinin Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi işbirliğiyle yürütülmesi için, Tekstil ve Moda Tasarımı Ana Sanat Dalı öğretim görevlisi Yrd. Doç. Selda Kozbekçi Ayranpınar, Sahne Sanatları Ana Sanat Dalı öğretim üyesi Ayten Öğütçü projeye gönüllü destek vermeyi kabul etti.
Oyuncakların tasarım sürecinin birlikte yönetilmesi konusunda ekibimizle destek vereceğimizi, tekstil ve oyuncak kriterleri doğrultusunda ürünlerin değerlendirileceği belirtildi.
Akademisyenler, ekibimiz ve tüm öğrenciler ile birlikte tasarlamak için heyecanlıyız. Eskiz ve maket çalışmaları için düzenli olarak İzmir’e derslere katılacağız.

Bir cevap yazın