Bizden Haberler

Ödül alanlardan biriyiz

Ödül alanlardan biriyiz

Ödül alanlardan biriyiz

5 dakikamız vardı sadece! Aralık 2015’te başlayan yolculuğumuzu nasıl özetleyecek ve sonraki adımları anlatacaktık?

Ekipteki arkadaşlarımızın birçoğu “jüri” deneyimine lisans eğitimlerinden çok aşina. Ancak 26 Mayıs’a hazırlanırken ve sunum sırasında Gözde için duygular ve heyecan kontrol edilemeyecek kadar yoğun oluvermiş, bunu paylaşmadan edemedik. Sosyal girişimimizi büyütürken, bireysel kazanımlarımız da oluyor. Şanslıyız!

 

Ödül alanlardan biriyiz

Ödül alanlardan biriyiz

Sunumumuz içeriği Gözde Şekecioğlu, Hilal Dündar ve Mustafa Timur’un katkıları ile şekillendi, görselleştirmesi ve akışı için ise Gizem Severoğlu sorumluluk aldı. Change with Business, takımları arasında ChapputzÇevreci EtkinliklerDoğa AkademisiDüşler MutfağıRecycle E-Waste – Elektronik Atıkların Geri Dönüşümünü Destekleme Derneğiİyilik Takvimiİyilikbul.comKöpekle Yaşam DerneğiMuhteşem ÇocukSmall Projects Istanbul SPI, SS Harmoni Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi – teyit.link – Yüzüncü Yıl Üniversitesi Takı Tasarım Atölyesi Projesi yer aldı. 

Ödül alanlardan biriyiz

Ödül alanlardan biriyiz

Biz kuruluş hibesi ve  Yatırıma Hazır Sosyal Girişimler Sertifika Programına katılmaya hak kazandık. Hibe kadar, eğitimin içeriği ve potansiyel fırsatları bizi heyecanlandırmaya devam ediyor. Mikado Consulting liderliğinde Ashoka Türkiye ve Koç University Social Impact Forum – KUSIF ortaklığında gerçekleşecek eğitimler KWORKS‘te, 16 Haziran’da başlıyor. Eğitim 2 Haziran’a dek başvuruya açık. 

Her attığımız adım, yeni bir kapı aralıyor bize. İnandığımızın ardından istekle yürümeye devam ediyoruz. Bizi destekleyen tüm ekip arkadaşlarımıza, sponsorlarımıza, bu programdaki uzmanlara, jüri üyelerine teşekkür ederiz.

Related Posts